istoç Tabelacı

20.09.2020
1.933
istoç Tabelacı

İstanbul İstoç Tabela Fiyatları

İstoç Tabela fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 1.000 TL ile 8.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

tabelacı
tabelacı
tabelacı
tabelacı

Her firmanın ihtiyaç duyduğu reklam araçlarından biri olan tabela modelleri, bir işletmenin 7/24 hizmet veren personel görevi görmektedir. Amaca uygun bir şekilde üretildiği düşünülen tabelalar, mantıklı yatırımlar olarak da değerlendirebilir. Söz konusu sektörde hizmet veren ve profesyonel bir tabelacı firmamız, istenilen tüm çeşitlerde üretim yapabilme kapasitesine sahiptir. Ayrıca renk ve tasarım açısından da zengin ürün yelpazesine sahip olmakla beraber, kullanım alanına özel olarak dizayn edilebilmektedir. Alanında uzman olan Bahçelievler Reklam Tabelacı firması kurumsal hizmet anlayışı sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti zerine çalışmalar yapmaktadır. Buna ek olarak da söz konusu firma üretim kapasitesi açısından da oldukça güçlü yatırımlara sahiptir.

Müşteri Memnuniyeti

Yapılan her türlü tasarım ve gerçekleştirilmesi planlanan projelerde müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalar sergilemektedir. İstenilen tüm kriterler göz önünde bulundurulmakta ve farklı dünya görüşlerine sahip olan bireylerin göz zevkine hitap eden ürünler geliştirilmektedir. Diğer tabelacı firmalarına oranla oldukça ekonomik bir hizmet veren Bahçelievler Reklam Tabelacı farklı uygulama metotları ile de dikkat çeken ürünler tasarlamaktadır. Ayrıca firma bünyesinde işlem gören tabelalar, gerekli olan özelliklere sahiptir. Müşteri memnuniyeti açısından da, her bir ürün modeli kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Kaliteli bir tabelacı firmasının taşımış olduğu özelliklere hakim olmakla beraber, gerçekleştirilen projelerin reklam kavramına hitap etmesi sağlanmaktadır.

  • istoç tabela
  • istoç reklam
  • istoç tabelacı
  • istoç reklamcı
  • istoç reklam tabela
  • istoç tabela reklam

Ürün Özellikleri

Sektörün en köklü tabelacı firması tarafından üretilen her bir ürün modeli, dikkat çekici olmakla beraber, ultra bir estetik şıklığa sahiptir. Konumlandırıldığı bölgeye ve hizmet vereceği alana uygun tasarımlar ile üretilen tabela modelleri, profesyonel ekiplerimiz tarafından montaj edilmektedir. Ayrıca montaj yerinin belirlenmesi noktasında alanın büyüklüğü, görünüm açıları ve tasarımın duruşu esas alınmaktadır. Buna ek olarak, profesyonel Bahçelievler reklam tabelacı söz konusu firma tarafından üretilen ürünler kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. Yani okuyucuya net bilgiler verilmekte ve kurumun reklamı profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca tabelalar üzerinde yer alan resim ve yazı grupların anlaşılırlığı da göz önünde bulundurulmaktadır. Firma, üretim işlemleri sırasında ürünün boyutlarını, yazı ve resim objelerinin tasarımlarını dikkatli bir şekilde analiz etmektedir. Işıklı, ışıksız ve Totem gibi ürün çeşitleri firmamız tarafından üretilebilmektedir.

Profesyonel Tabelacı

Birbirinden ilginç ürün modellerine ev sahipliği yapan profesyonel tabelacı, alanında uzman olan ekipler ile hizmet vermektedir. Gerek üretim, gerekse tasarım işlemleri, sadece doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış çözüm yöntemleri ile yapılmaktadır. Firma bünyesinde görev yapan tüm personeller, çeşitli eğitimlerden geçirildikten sonra kadromuza alınmaktadır. Ayrıca üretim sırasında kullanılan ve teknolojik yenilikler ile tasarlanmış olan baskı makineleri sayesinde de, oldukça şık kombinler ortaya çıkartılmaktadır. Bahçelievler Reklam Tabela farklı ile piyasaya sunulan her bir ürün, uzun yıllar kullanılmakta ve baskı kalitesi sayesinde de üzerindeki resim veya yazıların silinmesi engellenmektedir. Buna ek olarak bir tabela ne kadar kaliteli olursa olsun, yanlış bölgelere konumlandırıldığı zaman amacı dışına çıkmaktadır. Firmamız özellikle de yer belirleme işlemlerini, bilirkişiler tarafından gerçekleştirmektedir.

Neden Biz?

Yüzde yüz kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı
Ekonomik fiyat garantisi ve kısa bir süre içerisinde teslimat sözü
Estetik tasarımlar, şık kombinasyonlar ve renk uyumu
Anlık teknik destek hizmeti
Montaj işlemlerinde gösterilen hassasiyet
Kurumsal çalışma prensibi

Sizde hemen kaliteli bir hizmeti, cüzi rakamlar ile almak için tabelacı firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Aklınızda bulunan ürün modelini bilgisayar destekli 3D çizim programlarında tasarlatabilir ve kısa bir süre içerisinde imal edilmesini sağlayabilirsiniz. Yine satış ofislerimizi ziyaret ederek, referanslarımızı da yakından inceleme şansını elde edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.