Oyma Tabela

10.09.2020
1.942
Oyma Tabela

Oyma Tabela Fiyatları

Oyma Tabela fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 1.000 TL ile 8.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

tabelacı
tabelacı
tabelacı
tabelacı

Oyma Tabela

Tabela tasarımında yaygın olarak tercih edilen üretim tekniklerinden biri oyma tabela tasarımlarıdır. Üretim malzemesine göre çeşitleri değişen bu tabelalar harflerin özel üretim teknikleri kullanılarak ağırlıklı olarak kompozit üzerine oyulması ile üretilmektedir. Ahşap, paslanmaz çelik veya alüminyum gibi tabela üretiminde yaygın olarak tercih edilen bu yöntem firmanızın adının çok daha etkili biçimde görünmesini ve görenlerin ilk bakışta dikkatini çekmesini sağlar.

Bakımının son derece kolay olması bu tabelaların işletmelerin tarafında tercih edilmesini de sağlar. Özellikle farklı alternatif malzeme kullanılarak üretimi mümkün olan bu tabelalar modern veya klasik tasarım detayları ile etkili bir görünüm kazanabilir. Kullanılacak malzemelerin oyma için kullanılan çeşitli üretim teknolojileri ile tasarlanması sağlanır. Kompozit oyma tabela fiyatları başta olmak üzere diğer tüm tabela çeşitleri için tabela boyutları kadar tercih edilen malzemelerde de değişiklik gösterecektir.

Oyma Tabela Çeşitlerinde Üstün Tasarım

Tasarımları ile her zaman dikkat çeken reklam araçları arasında tabelalar ilk sırada yer alır. İşletmelerin veya kurumsal firmaların adeta kartviziti olan bu tabelaların kullanım alanlarında ve müşteri tercihlerine göre modelleri ve tasarımları da son derece gelişmiştir. Kutu harf tabela ile yerleştirilecek alanın en uygun biçimde oyularak etkili bir tasarım gerçekleştirilebilir.

Öte yandan oyma tabela tasarımı sırasında ışıklandırma teknolojileri kullanılarak çok daha cazip bir görüntü oluşturmak mümkündür. İşletmelerin tabelalarına ve dekorasyonlarına göre iki firma arasında tercih yapacak kişilerin doğru yöne çekilmesi için tabela gibi reklam araçlarını etkili biçimde kullanmanız son derece önemlidir.

Oyma Tabela Çeşitleri

İşletmeleri için oyma tabela tercih edeceklerin tabela üretimi ve tasarımında kullanılacak malzemeleri doğru bir şekilde seçmeleri son derece önemlidir. Özellikle firma ile uyumlu bir tabelanın kullanımı son derece önemlidir. Oyma tabela çeşitleri arasında günümüzde yaygın olarak:

  • Pleksi oyma tabela,
  • Alüminyum oyma tabela,
  • Ahşap oyma tabela,
  • Kompozit oyma tabela,
  • Işıklı oyma tabela,
  • Desenli oyma tabela vb.

Alternatif birçok farklı model ve seçenek yer alır. Tercih edeceğiniz modellere göre en uygun fiyat avantajları firmamız tarafından uygulanacaktır.

Cazip Fiyat Teklifleri İle Oyma Tabela Modelleri

Sektöründe lider markaların dış mekanlarında gösterişli ve cazip bir görünüm sağlamaları ve reklam faaliyetlerine destek olmak için yıllardır olduğu gibi bugünde de üstün tasarım tabela çeşitlerimiz ile destek olmaya devam ediyoruz. Firmamızdan destek alarak tercihlerinize göre en uygun tabelaları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cazip fiyat tekliflerimizden yararlanarak hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmak üzere birçok farklı tabela modelini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Oyma tabelacı örnekleri arasında yer alan önceki çalışmalarımıza göz atarak doğru kararı verebilir ve sektörde rakipleriniz arasından tabelalarınız ile bir adım öne çıkabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ve kaliteli, güçlü tasarımlarla tabelalarınızı vaktinde teslim alın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.