Pleksi Tabela

05.10.2020
1.503
Pleksi Tabela

Pleksi Tabela Fiyatları

Pleksi Tabela fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 1.000 TL ile 8.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.


tabelacı

Kitchen Pleksi Tabela

Kitchen Firması Levent Şubesinin Tabela İmalatı ve Montajı

Firma Yetkilileri tarafından bize telefon aracılığı ile ulaşıldı.

Tabela Reklam ihtiyaçları ile alakalı tarafımıza bilgi verildi, ücretsiz ölçü keşif ekibimiz Kitchen firmasına giderek keşif işlemini gerçekleştirdi.

Pleksi Tabela Tasarım Aşaması

Güçlü ve Özgün fikirli grafik ekibimiz Kithcen firması pleksi tabelasının en küçük detayına kadar imalata uygun tasarım işlemini yaparak değerli müşterimize sunum yaptı.

Sunum sonrası müşteri ve grafik tasarım ekibimiz malzeme ve tasarım konusunda hem fikir oldular.

Müşteri onayı sonrası imalata alındı.

Pleksi Tabela İmalat Aşaması

Işıklı Pleksi Tabela tasarım sonrası atölyemizde imalata alındı.

CNC Router makinamız eşliğinde Pleksi Harfler kesime alındı, Harflerin 10mm. dekota (Foreks) harf tutucuları CNC eşliğinde kesime alındı.

Kesilen 10mm. dekota malzeme üzerine dış mekan uyumlu 3 çipli Samsung Marka Modül Ledlerin montajı yapıldı.

Router eşliğinde kesilen pleksilerimize Harf Dönme makinamız eşliğinde 0,60mm Siyah alüminyum yan band çıktıları alınarak Pleksi Harf Tabelamızın yanlarına özel yapıştırıcı ürünümüz ile montajlanmıştır.

Işıklı Pleksi Kutu Harf Montaj işlemi

Önceden hazırlanan harflerimizin montajını yapmak için, Plotter kesim makinamız aracılığı ile şablon folyo kesimler yapıldı.

Şablon folyo kesim yapılmasının avantajları nelerdir?

Hem Harflerin Orantılı ve düzgün bir şekilde Montajlanmasını sağlar hemde cam gibi yüzeylerde iç mekandan çirkin görüntüyü yok eder..

Hazırlanan Folyo şablonumuz montaj alanındaki cam alana Ragle eşliğinde uzman ekibimiz tarafından sıvanmıştır ve Sonrasında özel Würth Sızdırmaz silikon eşliğinde Harflerimizin Dekotası şablonun üzerine yapıştırılmıştır.

Şablon ve dekota montajı sonrası Dekota üzerine kullanılan Samsung Modül ledlerimizin kablo tesisat işlemleri gizli kanal eşliğinde tesisatı sağlandı.

Hali hazırda Işıklı Pleksi kutu harflerin montajı için hazırlıklar sonrası Pleksi kutu harf montajı sağlanarak, Mutlu Müşteri Portföyümüze Kitchen ailesinide katmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.