Reklamcı

05.09.2020
1.228
Reklamcı

Reklam Tabela Fiyatları

Reklam Tabela fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 1.000 TL ile 8.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

tabelacı
tabelacı
tabelacı
tabelacı

Üretim ve tasarım teknolojilerinin son yıllarda hızlı bir gelişim göstermesi reklamcı ve tabelacı olarak pek çok firmanın kurumsallaşmasını sağlamıştır. Sektör içinde yılların verdiği deneyim ve sizlerden aldığımız güçle işletmelerinizin uzun süreli reklam faaliyetlerini yürütecek tabelaları sizler için tasarlamaya devam ediyoruz. Özel tasarımları ve dayanıklı malzemeler ile özel üretim teknikleri kullanılarak hazırlanan tabelalar istediğiniz ölçülerde ve malzeme dayanıklılığı ile geliştirilmektedir.

Reklam ve tabelacı hizmetlerimizden yararlanarak işletmenizin bulunduğu alanda ve çevresinde müşterilerinizin ilgisini çekerek firmanıza değer katabilirsiniz. Tercih edeceğiniz tüm tabela modelleri ve tasarımları işletmenizin hizmetlerini ve karakterini yansıtacağı gibi sizin kurumsal bir kimlik kazanarak sektörde özel bir yere sahip olmanızı da sağlayacaktır.

Pleksi ve Fener Tabela Hizmetleri

Pleksi tabelalar genellikle geniş alanlarda kutu harfler olarak veya kompozit yüzeyde oyma olarak uygulanır. Birbirinden ayrı ayır kutu harflerin renklendirilmesi, ışıklandırılması veya farklı biçimlerde tasarlanarak marka bilinirliğinizin güçlendirilmesi sağlanır. Tabelacı reklamcı olarak sunduğumuz tüm hizmetler firmanızın tanıtım ihtiyacını büyük oranda karşılar.

Tabela modelleri arasında günümüzde yaygın olarak tercih edilen diğer bir model ise fener tabelalardır. Fener tabela modelleri özellikle küçük ve dikkat çekici olmasının yanında şık tasarımlara da sahip olması nedeniyle popülerdir. Dar ve kalabalık sokaklarda birbirinin peşi sıra gelen dükkanların ve işletmelerin birbirinden ayrılmasını sağlayan yardımcı ürünler arasında yer almaktadır.

Kompozit ve Ahşap Reklam Tabelaları

Kompozit tabela modelleri ve ahşabın oyma yöntemleri ile tasarlanması günümüzde birçok farklı sektörde faaliyet gösteren işletmeler tarafından tercih edilmektedir. İhtiyacınıza uygun bu tabela modelleri arasından seçimlerinizi doğru bir şekilde yaparak uzun yıllar firmamızı tanımlayacak olan güçlü bir tabela kullanmaya başlayabilirsiniz. Reklamcı ve tabelacı olarak:

  • Işıklı – ışıksız tabelalar.
  • Kompozit tabela.
  • Ahşap tabela.
  • Pleksi tabela.
  • Yönlendirme tabelaları.
  • Pilon tabela.
  • Oyma tabela vb.

Birçok farklı alternatif modelden yararlanabilirsiniz. Gündelik hayatta sokakta göze çarpan ve potansiyel müşterilerin ilgisini çeken en özel tabela çeşitleri arasından doğruda seçimleri firmamızdan yardım alarak yapabilir ve firmanızın kurumsal değerine katkı sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat avantajları ve model seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

Pilon ve Oyma Profesyonel Tabela Modelleri

Pilon tabelalar özellikle karmaşık ve geniş, büyük alanlarda firmanız için doğru yönlendirmeleri ve tanımları yapacak özel tabelalardır. Yerden başlayarak belirli ölçülerde hazırlanan bu tabelalar firma logosu, adı ve yönünü gösteren temel tasarım detayları ile müşteri kazanmanızda ciddi katkı sağlar. Çoğu zaman totem tabelalar ile karıştırılsa da bu tabelalar özellikle geniş alanlarda firmanıza doğru yön göstermesi konusunda son derece avantajlıdır.

Tasarımları ile dikkat çeken oyma tabela modelleri ise birçok farklı malzeme ve tabela modeli ile entegre olarak kullanılabilir. Reklamcı ve tabelacı olarak sunduğumuz tüm hizmetler işletmeleriniz için birçok yönden katkı sağlayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.