Yeni Eczane Tabelası

09.04.2021
1.566
Yeni Eczane Tabelası
Yeni Eczane Tabelası

Yeni Sistem Eczane Tabelası Fiyatları

Yeni Eczane Tabelası fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 4.000 TL ile 12.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Yeni Eczane Tabelası

En son yönetmeliğe göre satışa sunulan yeni eczane tabelası arayışı içinde iseniz; doğru adrestesiniz demektir.

Yeni eczane tabelacı araması yapıyorsanız, firmamız gerek kalitesi gerek de fiyatı ile en doğru seçenek olacaktır. Üretimini ve satışını firma olarak yaptığımız eczane tabelaları uzun ömürlüdür ve kesinlikle herhangi paslanma ve eskime durumları gözlenmez. Eczane tabela hizmetimizi satın almanız halinde sorunsuz bir şekilde yıllarca eczane tabelasını kullanabileceksiniz. Eczane tabelalarımızın uzun ömürlü olmasının ilk sebebi üretiminde kullandığımız malzemelerdir. Tabela üretiminde kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Bu sebeple tabelada herhangi paslanma ve eskime durumu olmamaktadır. Ayrıca satışa sunulan tabelaların hepsi yönetmeliğe uygun olarak üretilmiştir. Kaliteli eczane tabelasının birçok özelliği bulunmaktadır. Kaliteli eczane tabelası satın almak istiyorum diyorsanız, firmamız ile iletişime geçmenizi öneririz. Firma olarak kaliteli ve uzun ömürlü tabelalar üretmekteyiz. Türkiye’nin her yerine gönderim hizmetimiz bulunmaktadır. İkamet ettiğiniz adres fark etmeksizin firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak eczane tabelası satışında uygun fiyat politikasını izlemekteyiz. Kaliteli yeni eczane tabela hizmetini uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. Siz de yeni eczane tabelası satın almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kısaca yeni eczane tabelası hizmetimizden bahsettikten sonra yeni eczane tabelası standartlarından da bahsedelim.

Yeni Eczane Levha Standartları Nedir?

Yeni eczane levha standartlarında değişiklik olmaktadır. Yönetmeliğe göre haksız rekabeti ve görüntü kirliliğini önlemek amacı ile yeni levhalarda belirli standartlar bulunmaktadır. Yeni eczane standartları nasıl olmalıdır sorusunu da yanıtlandıralım. Eczane tabelası hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Standart 1 – Levha 1

 • Zemin ölçüsü 200 santimetre olan eczane tabelasında;
 • Beyaz tabela 150×50 santimetre olması gerekirken
 • Kırmızı tabela 200×45 santimetre olmalıdır.
 • Eczane harf yüksekliği 25 santimetre,
 • Eczane ismi harf yüksekliği ise 9 santimetre olmalıdır.

Standart 1 – Levha 2

 • Zemin ölçüsü 300 santimetre olan eczane tabelasında;
 • Beyaz tabela 225×80 santimetre olması gerekirken,
 • Kırmızı tabela 300×70 santimetre olmalıdır.
 • Eczane harf yüksekliği 38 santimetre, Eczane ismi harf yüksekliği ise 14 santimetre olmalıdır. Bu kısımlar Standart 1 için ele alınmaktadır.

Standart 2

400 santimetre ile daha fazla zemin ölçüsüne sahip olan eczanelerde beyaz zeminin ölçüsü 300×100 santimetre olacaktır. Bu noktada değişkenlik olacak nokta yalnızca kırmızı tabela olacaktır. Kırmızı tabelalar zemine göre daha çok büyüyecektir. Burada ise kırmızı tabelaların zemine göre ölçülerini de gösterelim:

 • Tabela 400×70 santimetre
 • Tabela 500×70 santimetre
 • Tabela 600×70 santimetre
 • Tabela 700×70 santimetre
 • Tabela 800×70 santimetre
 • Tabela 900×70 santimetre
 • Tabela 1000×70 santimetre gibi farklılıklar göstermektedir.

Yeni eczane tabelalarınızı yukarıda belirtilen ölçüleri göz önünde bulundurarak satın almalısınız. Firma olarak yeni eczane tabelası satışı hizmetini en uygun fiyata sağlıyoruz. Firma olarak isteğinize ve ihtiyacınıza en uygun eczane tabelasını hizmetinize sunacağız. Üstelik bunu yaparken de uygun fiyat politikası ile hareket edeceğiz. Kaliteli eczane tabelası arayışı içinde iseniz, firmamızla iletişime geçmeden hizmet satın almanızı önermiyoruz. Yeni eczane tabelası arıyorum diyorsanız, firmamız ile iletişime geçmenizde farda bulunmaktadır.

Yeni Eczane Tabelası Fiyatları Nedir?

Firmamızda yeni eczane tabelası satışında fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fakat tüm fiyatlarımız uygundur. Yeni eczane tabelasında fiyat, tabelanın ışıklı olup olmamasına ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple eczane tabela fiyatlarında sabit bir fiyat olmamakla beraber, tabelanın niteliğine ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple yeni eczane tabelası fiyatları hakkında net bir yorum olmamakla beraber, firmamızda bulunan tüm fiyatların uygun olduğunu belirtmek gerekmektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.